Stworzymy wyjątkowy event

DLA TWOJEJ FIRMY

ORGANIZUJEMY WYDARZENIA W OPARCIU O PRECYZYJNY PLAN, DOBIERAJĄC NAJWYGODNIEJSZY LOKAL, WYBORNY CATERING, I OPRACOWUJĄC NIEZAPOMNIANY PROGRAM ARTYSTYCZNY.

Gotowi na każde wyzwanie

Na przestrzeni lat spotkaliśmy się z wieloma wyzwaniami, które nauczyły nas czerpać radość z wykonywanych usług. Mocno wierzymy w swoje możliwości, dlatego jesteśmy przekonani, że sprostamy Państwa wymaganiom.

Kreujemy każde wydarzenie.

Nie ma dla Nas eventów niemożliwych.
Zrealizujemy każdy scenariusz, m.in.:


przyjęcia
Firmowe

Dostępne przez cały rok

Organizujemy uroczyste kolacje, wieczorki tematyczne oraz integracyjne, christmas party,
bale karnawałowe i wiele innych. Posiadamy dostęp do wyjątkowych lokali, które zachwycą gości. Oferta skierowana jest zarówno do kameralnych grup, jak i makroprzedsiębiorstw.wyjazdy integracyjne

Zimowe oraz letnie

Wyjazd z nami to wyjątkowe przeżycie. Już od samego początku kreujemy atmosferę wybranego scenariusza, aby goście mogli poczuć odpowiedni klimat. Posiadamy szeroko rozwiniętą bazę atrakcji, dzięki czemu na uczestników zawsze czeka. Chętnie wplatamy również elementy CSR.Pikniki i atrakcje

Lato – zima

Organizujemy niezpaomniane rodzinne pikniki.
Z przyjemnością zaproponujemy ciekawy teren pod to wydarzenie, i zapewnimy kompleksową organizację wydarzenia. W sezonie zimowym proponujemy świąteczny Jarmark pod Państwa firmą, z wizytą św. Mikołaja i prezentami.

Strona www imprezy.

Na życzenie klienta tworzymy stronę www wydarzenia, dzięki której goście mogą wcześniej zapoznać się ze szczegółami.

Lokalizacja

Tworzymy mapkę dojazdu, dzięki której goście łatwiej trafią na miejsce i poznają okoliczny teren.

Plan wydarzenia

Dzięki niemu uczestnicy nie pominą najważniejszych punktów programu, takich jak serwowane dania czy atrakcje.

Atrakcje

Plan dostępnych atrakcji pozwoli zaplanować wcześniej czas tak, aby jak najlepiej go wykorzystać na zabawę.

Catering

Przedstawimy gościom menu, jakie będzie serwowane podczas imprezy. Daje to możliwość zgłoszenia uwag.

Najlepszy Catering.

Korzystamy z usług najlepszej firmy cateringowej na rynku. Współpracujemy od lat, dzięki czemu kwestia menu jest zawsze perfekcyjnie przygotowana. Zorganizujemy również przerwy kawowe i wydarzenia w siedzibie Państwa firmy.

opinie

Co mówią o nas nasi klienci

To dla Nas kluczowe, aby po każdym wydarzeniu zebrać feedback, i poznać odczucia jakie towarzyszyły gościom. Na podstawie tych informacji jesteśmy w stanie się doskonalić, i podnosić sobie poprzeczkę.

Polecam firmę! Świetna organizacja imprezy na 400os, super kontakt z panem managerem, bardzo dobre podejście do klienta. Pełen profesjonalizm. Dziękujemy!

Martyna b
Wabco Poland

Polecam eventy z tą agencją. Skorzystaliśmy z usługi zorganizowania imprezy firmowej w klimacie wigilijnym. Wyczarowano dla nas dodatkowe taneczne atrakcje z prawdziwym przytupem! Wszyscy bawili się znakomicie. 

Olga N
IBM

Zaufali nam
między innymi:

Cieszymy się, że zdobyliśmy zaufanie czołowych firm, dla których mieliśmy okazję realizować wiele wydarzeń i zdobyć uznanie.
Zapraszamy Państwa do tego grona!