Taneczne atrakcje na imprezę
Flashmob+Dorset+Wedding+Photographer

Flashmob na weselu

Chcesz zaskoczyć gości w niekonwencjonalny sposób? Umów się ze swoimi druhnami czy drużbami że zatańczycie wspólnie choreografię po pierwszym tańcu. A może jesteście świadkami i chcecie zrobić niespodziankę dla Pary Młodej? Jesteśmy do usług. Do dyspozycji duże sale i profesjonalny instruktor. Ilość lekcji zależy od zdolności tanecznych grupy 🙂 Cena dotyczy całej grupy.

alvin-mahmudov-175064-unsplash

Nauka pierwszego tańca

Przygotowaliśmy już ponad 400par na wesela. Głównie skupiamy się
na tym aby Para Młoda wyglądała w tańcu po prostu dobrze  naturalnie.
Pary najczęściej korzystają z ok 5-6 spotkań po 2lekcje.
Lekcje umawiane są w trzech lokalizacjach, a ostatni trening odbywa się na sali weselnej. Dzięki temu występ na weselu to będzie przyjemność!

wieczor panienski

Wieczór panieński

Szukasz nietypowej atrakcji na wieczór panieński? Zacznijcie zabawę od zajęć tanecznych. Przywitamy Was szampanem a następnie poprowadzimy zajęcia.Proponujemy styl Sexy Dance, Burleska lub Pole Dance na profesjonalnych rurach do tańca. Zajęcia poprowadzi przystojny instruktor. Zajęcia odbywają się blisko centrum, więc nie będzie problemu z transportem na dalszą część zabawy. Atrakcja na sali trwa ok 1,5h.
Cena dotyczy całej grupy, więc im więcej osób tym macie taniej!

photo-1482575832494-771f74bf6857-2

Nauka tańca na imprezie

Wynajmij instruktora tańca na swoją imprezę, który zabawi gości nauką salsy, 2na1 czy innych.
Kurs poprowadzony będzie bardzo luźno, więc goście na pewno będą się dobrze bawić i będą mieli dużo śmiechu. Lekcje tańca zaczynamy zawsze od zatańczenia krótkiej animacji dzięki której będziecie dobrze rozgrzani. Dobra zabawa gwarantowana! Nauka trwa 1h. Cena uwzględnia dojazd do 30km od Wrocławia.

jack-finnigan-702275-unsplash

Discopodróż w lata 70'

Rozdajemy Twoim gościom zabawne okulary, peruki, łańcuchy z lat 70' i uczymy kroków tanecznych prosto z filmu Gorączka sobotniej nocy. Jeśli jesteś fanem muzyki funky, fascynują Cię wielkie szklane kule, koszule w kwiaty czy taniec młodego Johnego Travolty musisz skorzystać z tej oferty. Będzie dużo zabawnych zdjęć, filmików jak bujacie biodrami i mnóstwo śmiechu. Zabawa trwa ok 1h.

16403156_733063746852035_7588793665821418219_o

Pokaz tańca na imprezie

Chcesz obejrzeć niesamowity pokaz tańca czołowej polskiej pary latino? A może wice mistrza polski w pole dance? Mamy najlepszą kadrę do występów. Dodatkowo zawsze po pokazie tancerze zapraszają kilku ochotników na parkiet, i prowadzimy z nimi zabawę co tworzy wyjątkowo śmieszny spektakl. Gościom którzy zostaną przy stolikach na pewno będzie się podobało. Pokaz+animacja trwa 30min.

Jak zarezerwować usługę?

Telefonicznie

Jesteśmy do Twojej dyspozycji 7dni w tygodniu.
Możesz się z nami kontaktować w godzinach 8.00-18.00

+48 794 973 741

Online

Wypełnij poniższy formularz. Im więcej szczegółów podasz czego od Nas oczekujesz, tym lepiej się dla Ciebie przygotujemy!

Nie znaleziono żadnych pól.