Niesamowite pokazy
994082_567499920005598_407551446_n

Pokaz magika

Niesamowity i jedyny w swoim rodzaju. Czarujący- dosłownie występ magika. Do wyboru jest pokaz ogólny, lub przy stolikach z udziałem gości. Pokaz jest prowadzony w zabawny sposób dzięki którym Wasi goście będą się dobrze bawić!

2

Pokaz tańca

Zapierający dech w piersiach pokaz tańca. Do Waszej dyspozycji oddajemy prawdziwych profesjonalistów. Do wyboru:czołowa para Polski w tańcach latynoamerykańskich, Vice mistrz w pole dance, Vice mistrz polski bachaty. Pokaz połączony jest z nauką kroków dla gości.

s4_sylwestrowy_pokaz_fajerwerkow_odbedzie_sie_na_kanonce_1514545571_

Pokaz fajerwerków

Wieczorową porą proponujemy aby wykorzystać moment degustacji tortem na równoczesne obejrzenie pokazu fajerwerków. Jedyny w swoim rodzaju 10minutowy pokaz, który stworzy przepiękne różno kolorowe obrazy na niebie.

Sexiest-female-circus-performers-fire-shows-and-dancers-SparkFireDance

Pokaz ognia

Czy może być na Waszym weselu coś gorętszego od tego pokazu? Teatr ognia to niesamowity spektakl który prezentowany jest na świezym powietrzu. Wieczorową porą taniec w towarzystwie rozpaloncyh pochodni wygląda zjawiskowo. Na prawdę warto!

750x400_live-cooking-gdansk

Pokaz live cooking

To nietypowy spektakl gdzie kucharze wyjeżdżają na środek parkietu i gotując przepyszne danie opowiadają o jego historii powstawania, przepisie czy sposobach serwowania. Pokaz kończy się degustacją dla gości. Jest też możliwość aby ochotnicy wzięli udział w gotowaniu.

Jak zamówić pokaz?

Telefonicznie

Jesteśmy do Twojej dyspozycji 7dni w tygodniu.
Możesz się z nami kontaktować w godzinach 8.00-18.00

+48 794 973 741

Online

Wypełnij poniższy formularz. Im więcej szczegółów podasz czego od Nas oczekujesz, tym lepiej się dla Ciebie przygotujemy!

Nie znaleziono żadnych pól.