Niespodzianki
photo-1520721483315-04bb24a4b4a7

Zaręczyny

Przygotuj niesamowite zaręczyny razem z nami. Zaaranżujemy aby Twoja połówka wybrała się do parku, gdzie nagle rozbrzmiewać będzie miłosny utwór, grupa przechodniów nagle się zbiegnie i zacznie wspólnie przed nią tańczyć, a zza ich pleców tanecznym krokiem wyjdziesz Ty, z pierścionkiem. To tylko jedna z wielu scenariuszy. To na pewno będą oryginalne oświadczyny!

1

Voucher na pierwszy taniec

Szukasz prezentu pod choinkę? Ktoś z Twojego najbliższego otoczenia ma niedługo wesele? Podaruj mu wyjątkowy, elegancki voucher na zajęcia. Zadbamy zarówno o pierwszy taniec, jak i naukę tańca użytkowego który przyda się Młodym podczas wesela.

Od 299 PLN! - Kliknij i wypełnij formularz kontaktowy
RMK_4630-Edit

Taniec kelnerów

Nasi tancerze kelnerzy ubrani w koszule i muszki wmieszają się pomiędzy normalnych kelnerów w Waszej restauracji weselnej. Będą krzątać się po sali, i w zaskakującym momencie włączy się muzyka i zaczną wspólnie tańczyć do wybranego przez Was utworu. Goście będą w szoku, w Polsce jeszcze nie jest to popularne.

Bridesmaids-3-collinhockeyjpg

Taniec druhen

Oczaruj gości eleganckim i kobiecym tanecznym przedstawieniem wspólnie z druhnami. Przygotujemy prostą choreografię dzięki której wszystkie Panie łatwo załapią kroki i bez pomyłki zrobicie wyjątkowe show. Cena uwzględnia 6h lekcji.

jens-thekkeveettil-2538-unsplash

Saksofon

Wyjątkowy występ który uświetni Wasz wieczór. Jest to zarówno przedstawienie jesli Wasi goście będą chcieli się zrelaksować przy muzyce na żywo, lub doskonałe uzupełnienie muzyki granej na weselu. Dźwięk saksofonu na żywo przyprawia o ciarki na plecach!

Kirk, a professional dancer, surprised his bride Valerie with an incredible dance performance by him and his groomsmen. Valerie is a ballerina with the Richmond Ballet and their wedding reception took place on the same stage they had shared as dancers in performances for the Richmond Ballet (CenterStage in Richmond, VA)

Groomdance

Czyli taniec drużbów. U nas jeszcze nie tak popularny więc śpiesz się aby uzyskać efekt zaskoczenia! Jeśli chcesz zrobić prezent Pani Młodej i zatańczyć coś męskiego wraz z całą ekipą drużbów to zapraszamy na zajęcia całą grupę. Ułożymy łatwą do zatańczenia a zarazem zabawną choreografię dzięki której goście będą krzyczeć z euforii, a Pani Młoda rozkocha się w Tobie jeszcze bardziej!

Jak zamówić niespodziankę?

Telefonicznie

Jesteśmy do Twojej dyspozycji 7dni w tygodniu.
Możesz się z nami kontaktować w godzinach 8.00-18.00

+48 794 973 741

Online

Wypełnij poniższy formularz. Im więcej szczegółów podasz czego od Nas oczekujesz, tym lepiej się dla Ciebie przygotujemy!

Nie znaleziono żadnych pól.
Nie znaleziono żadnych pól.