Imprezy firmowe
animacja studenci wroclaw

Animacje taneczne

Rozpoczyna się Wasza impreza. Zasiadacie do kolacji, wznosicie toasty, ale później jest ta niezręczna chwila kiedy przydałoby się wyjść na parkiet, ale jeszcze na nim nikogo nie ma? Mamy na to receptę! Zapraszamy wszystkich gości na parkiet, przed nimi staje instruktor, i wspólnie tańczona jest animacja.Na początku bardzo wolno żeby nauczyć się ruchów, i z każdym kolejnym razem przyśpiesza. Goście zawsze świetnie się przy tym bawią i rozgrzewają przed dalszą zabawą!

c1ffeb8e6b070d273cdf5c6c8ac67f8f

Grupowa nauka tańca

Nie ma lepszej integracji niż wspólna zabawa. Dzięki grupowej nauce tańca wszyscy goście będą mogli i nauczyć się tańczyć, ale i zapoznać ze sobą dzięki autorskiemu programowi. Kurs przyda się uczestnikom na resztę wieczoru!

Depositphotos_13802076_m-2015

Taneczna grywalizacja

Zabawa tańcem a zarazem element integracji grupy. Goście podzieleni będą na grupy, i wspólnie rozwiązują powierzone im zadanie. Mnóstwo śmiechu, radości i zabawy, a jednocześnie wyłonienie cech charakteru i ukrytych zdolności pracowników.

Shell-Energy-Lab-2015

Dancaby-taneczne warcaby

Taneczna autorska wersja kultowej gry. Goście dzielą się na 2 grupy i zajmują miejsca na naszej dużej planszy rozłożonej na parkiecie.Tańczą jeden wymyślony krok, i dzięki temu mogą się przemieścić o jedno pole. Zasady gry identyczne jak w planszowych warcabach. Doskonała zabawa na wieczór po całym dniu outdooru.

eqq

Pokaz tańca z animacją

Goście będą mogli wygodnie usiąść i zrelaksować się oglądając wyjątkowy pokaz tańca w wykonaniu naszych tancerzy.Ale to nie wszystko! Po pokazie kilku ochotników zaproszonych będzie do powtórzenia zabawnych ruchów przy rurze, co da oglądającym mnóstwo śmiechu i niebanalną atrakcję!
Do wyboru  czołowa polska para latynoamerykańska lub vice mistrz Pole dance.
Dobra zabawa gwarantowana!

147738739238972200

Kino pod chmurką

Świeże powietrze, popcorn, leżaki, i film na wieeeelkim ekranie. Czy potrzeba
czegoś więcej? Tak, ulubionego napoju 😉 Zaproponuj wyjątkową rozrywkę,
która na długo zostanie w pamięci! Komedia? Thriller? Przygodowy?

Jak zamówić usługę?

Telefonicznie

Jesteśmy do Twojej dyspozycji 7dni w tygodniu.
Możesz się z nami kontaktować w godzinach 8.00-18.00

+48 794 973 741

Online

Wypełnij poniższy formularz. Im więcej szczegółów podasz czego od Nas oczekujesz, tym lepiej się dla Ciebie przygotujemy!

Nie znaleziono żadnych pól.