Efekty specjalne
ezgif.com-video-to-gif

Wytwornica dymu

Planujesz wyjątkowy pierwszy taniec? Wynajmij od Nas wytwornicę ciężkiego dymu. Dzięki temu efektowi Wasz taniec będzie zjawiskowo wyglądał- tak jakbyście tańczyli na chmurze. W cenie urządzenie na 1 weekend+płyn. Kaucja 500zł.

Wedding_Bubble_Kit_3_1024x1024@2x

Bańki mydlane

Bardzo dobrze wyglądający efekt, który przyda Wam się zarówno przed kościołem, jak i na wejściu do sali, czy w trakcie imprezy. W cenie wynajem urządzenia+płyn.

butcher-shop-and-grill-dubai

Suchy lód

Suchy lód robi niesamowite wrażenie na gościach tworząc efekt dymu.Jest to niekonwencjonalny dodatek do imprezy, ponieważ nie jest jeszcze tak bardzo popularny. Można go wykorzystać zarówno prezentując księgę gości, stolik ze słodkościami czy same serwowane dania. Goście na pewno będą mile zaskoczeni.

a0951cfbc4c57664521a2ce05a04a294

Motyle

Żywe motyle możecie wykorzystać do wypuszczenia przed kościołem. Tworzy to niepowtarzalny efekt.  Jest to bardzo nietypowa atrakcja, Wasi goście na 99% nie będą się jej spodziewali. Wymagane jest zamówienie pół roku wcześniej.

pink-wedding-confetti

Tuby z confetti

Na pewno spowodują wystrzałowy efekt- zarówno przed kościołem, podczas pierwszego tańca, czy przy innych podniosłych momentach. Confetti może mieć różną formę.

Jak złożyć zamówienie?

Telefonicznie

+48 794 973 741

Jesteśmy do Twojej dyspozycji 7dni w tygodniu.
Możesz się z nami kontaktować w godzinach 8.00-18.00

Online

Wypełnij poniższy formularz. Im więcej szczegółów podasz czego od Nas oczekujesz, tym lepiej się dla Ciebie przygotujemy!

Nie znaleziono żadnych pól.