urozmaicenie Twojej imprezy

photo-booth-pic-92013-good-pic

Fotobudka

To już standard, więc nie może zabraknąć fotobudki na Waszej imprezie. Goście uwielbiają się fotografować używając zabawnych akcesoriów. Zdjęcia od razu są
drukowane, i mogą je wykorzystać. Cena uzależniona jest od ilości godzin.

BarVova

Barman

Barman na imprezie to obowiązkowa pozycja. Zarówno przygotuje pokaz dla gości jak i będzie przez całe wesele serwować przepyszne, różnokolorowe drinki.
To wy decydujecie o menu.

tile11

Kasyno

Jeśli chcesz poczuć klimat kasyna- ta atrakcja jest dla Ciebie idealna. Profesjonalne stoły wypożyczone z prawdziwego kasyna i profesjonalni krupierzy sprawią że goście będą pod wrażeniem. Możliwość wybrania motywu: Las Vegas, James Bond, Szulernia Al’a Capone, czy Saloon rodem z dzikiego zachodu.

Cherry-zmniejszone-do-internetu-45-of-50

Vapshoty

Vapshoty to nowość w Polsce- alkohol serowany w eleganckiej butelce,spożywamy go w formie parowej. Z uwagi na tą formę można mieszać alkohole, bez obaw o konsekwencje. Następnego dnia goście nie mają bólu głowy. To ciekawa alternatywa dla tradycyjnego alkoholu.

dekoracyjne-litery-od-dj-mario

Podświetlane litery

Doskonała dekoracja Waszej sali lub ogrodu. Napis może być również wykorzystany jako  stolik ze słodkościami. Goście uwielbiają się przy nim fotografować, a wieczorową porą…no sami przyznajcie oglądając zdjęcie obok że robi robotę! Możliwość ułożenia dowolnego napisu.

nowy-podest

Fontanna czekoladowa

Zaproponuj gościom fontannę z przepyszną mleczną lub białą czekoladą. Jest to doskonałe uzupełnienie stolika kawowego. Wszystkie dzieci oraz łakomczuchy będą przeszczęśliwe. W cenie wynajem urządzenia+2kg czekolady+patyczki do owoców.

everarado-sanchez-946-unsplash

Lampiony marzeń

Zaproponuj gościom fontannę z przepyszną mleczną lub białą czekoladą. Jest to doskonałe uzupełnienie stolika kawowego. Wszystkie dzieci oraz łakomczuchy będą przeszczęśliwe. W cenie wynajem urządzenia+2kg czekolady+patyczki do owoców.

6477ffa2-b548-4675-8ffd-8b59909b1f60

Słodki stolik

Stolik uczestniczki programu telewizyjnego Master Chef!
Zaproponuj gościom fontannę z przepyszną mleczną lub białą czekoladą.
Jest to doskonałe uzupełnienie stolika kawowego. Wszystkie dzieci
oraz łakomczuchy będą przeszczęśliwe. W cenie wynajem urządzenia
+2kg czekolady+patyczki do owoców.

16403156_733063746852035_7588793665821418219_o

Pokaz tańca

Chcesz obejrzeć niesamowity pokaz tańca czołowej polskiej pary latino? A może wice mistrza polski w pole dance? Mamy najlepszą kadrę do występów. Dodatkowo zawsze po pokazie tancerze zapraszają kilku ochotników na parkiet, i prowadzimy z nimi zabawę co tworzy wyjątkowo śmieszny spektakl. Gościom którzy zostaną przy stolikach na pewno będzie się podobało. Pokaz+animacja trwa 30min.

Jak zamówić usługę?

Telefonicznie

Jesteśmy do Twojej dyspozycji 7dni w tygodniu.
Możesz się z nami kontaktować w godzinach 8.00-18.00

+48 794 973 741

Online

Wypełnij poniższy formularz. Im więcej szczegółów podasz czego od Nas oczekujesz, tym lepiej się dla Ciebie przygotujemy!

Uwaga: ta zawartość wymaga obsługi języka JavaScript.